Zoeken

Renault wil 230.000 auto’s in Marokko produceren

17 november 2015 - 20:41 - Economie

Geschreven door Laila A.

Franse autofabrikant Renault wil in 2015 in totaal 230.000 auto’s in Marokko produceren. Dat meldt Jacques Prost, CEO van Renault Marokko.

"We hebben sinds afgelopen september ook nachtteams. We hebben nu ruim 7000 werknemers op de site in Tanger", aldus Prost aan l’Economiste.

Volgens de verantwoordelijke van de Franse autogigant worden er al meerdere weken dagelijks meer dan duizend voertuigen in de fabriek geproduceerd. Deze productieverhoging is gedreven door het groot succes van het model Sandero op de Europese markt.

Lees meer

Renault wil record aantal wagens in Marokko produceren

Renault wil dit jaar een record aantal voertuigen in Marokko produceren. De Franse automaker hoopt tegen eind december 340.000 auto’s in het koninkrijk te fabriceren.

Derde autofabrikant vestigt zich in Marokko

Marokko zal binnenkort een nieuwe wereldbekende autofabrikant verwelkomen. De onderhandelingen zijn al vergevorderd volgens L’Economiste.

Renault verhuist deel Roemeense productie naar Marokko

Goed nieuws voor de fabriek van Renault in Tanger. De Logan MCV die tot nu toe in Roemenië werd geproduceerd, zal heel binnenkort in de noord-Marokkaanse stad worden gemaakt.

Renault werft 1000 mensen aan voor Marokkaanse fabriek

Franse automaker Renault gaat in de komende weken in Marokko duizend mensen aanwerven. De groep wil de dagelijkse productie in Tanger opvoeren naar 1100 voertuigen.

Automaker Renault kiest voor 100% Marokkaanse accu’s

Een Marokkaans bedrijf heeft tientallen miljoenen dirhams geïnvesteerd om accu’s te produceren voor de Franse automaker Renault.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team