Zoeken

Autotoeleverancier Acome bouwt fabriek in Marokko

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Zoals eerder aangekondigd gaat de Franse autotoeleverancier Acome een fabriek in het Marokkaanse Tanger openen. De bouwwerken gaan binnen enkele dagen van start.

Volgens L’Economiste worden de werken op 20 april gelanceerd. Voor de nieuwe fabriek werd 18.000 m2 grond aangekocht. Het project zal ruim 25 miljoen euro kosten.

Acome levert onder meer autokabels aan de Franse automaker Renault, die een gigantische fabriek in Tanger bezit.

De nieuwe fabriek zal volgens de groep 150 nieuwe banen opleveren. Acome gebruikt momenteel 1400 mensen in de wereld en heeft een jaarlijkse omzet van ruim 400 miljoen euro.

Lees meer

Spaanse groep Relats investeert 7,3 miljoen euro in Tanger

De Spaanse groep Relats gaat 7,3 miljoen euro investeren in de uitbreiding van zijn fabriek in het noord-Marokkaanse Tanger.

Auto-industrie : Simoldes bouwt fabriek in Marokko

De Portugese autotoeleverancier Simoldes gaat een fabriek in Marokko bouwen en 300 mensen aanwerven.

Franse Acome opent fabriek van 20 miljoen euro in Tanger

De Franse autokabelspecialist Acome heeft woensdag een nieuw fabriek in het noord Marokkaanse Tanger ingehuldigd.

Linamar bouwt fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko

De Canadese groep Linamar heeft begin vorig week in Casablanca de bouw aangekondigd van een nieuwe fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko.

Bouw fabriek Peugeot in Kenitra dit jaar van start

De bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra gaat deze zomer van start. De Franse automaker wil in 2019 auto’s in Marokko beginnen produceren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team