17 april 2016 - 13:00 - Economie
Zoals eerder aangekondigd gaat de Franse autotoeleverancier Acome een fabriek in het Marokkaanse Tanger openen. De bouwwerken gaan binnen enkele dagen van start.
Volgens L’Economiste worden de werken op 20 april gelanceerd. Voor de nieuwe fabriek werd 18.000 m2 grond aangekocht. Het project zal ruim 25 miljoen euro kosten.
Acome levert onder meer autokabels aan de Franse automaker Renault, die een gigantische fabriek in Tanger bezit.
De nieuwe fabriek zal volgens de groep 150 nieuwe banen opleveren. Acome gebruikt momenteel 1400 mensen in de wereld en heeft een jaarlijkse omzet van ruim 400 miljoen euro.
Lees meer
De Franse autotoeleverancier Valeo gaat een nieuwe fabriek van 50 miljoen euro bouwen in Tanger. Dat laat de groep in een verklaring weten.
De Franse auto-onderdelen fabrikant Acome gaat in het noord-Marokkaanse Tanger een nieuwe fabriek bouwen. Dat vernam HuffPost van de communicatieverantwoordelijke van Acome.
De Franse autokabelspecialist Acome heeft woensdag een nieuw fabriek in het noord Marokkaanse Tanger ingehuldigd.
Mecaplast, autotoeleverancier uit Monaco, gaat ruim 30 miljoen euro investeren in een nieuwe fabriek in het Marokkaanse Kenitra.
De bouw van de nieuwe fabriek van Peugeot in Kenitra gaat deze zomer van start. De Franse automaker wil in 2019 auto’s in Marokko beginnen produceren.
De Spaanse groep Relats gaat 7,3 miljoen euro investeren in de uitbreiding van zijn fabriek in het noord-Marokkaanse Tanger.
De Amerikaanse groep Alcoa heeft een nieuwe fabriek in de vrije zone Midparc nabij de luchthaven van Casablanca geopend.
Diana Holding gaat 200 miljoen dirham investeren in de bouw van een nieuwe fabriek in het noord-Marokkaanse Berkane.
De Portugese autotoeleverancier Simoldes gaat een fabriek in Marokko bouwen en 300 mensen aanwerven.
De Canadese groep Linamar heeft begin vorig week in Casablanca de bouw aangekondigd van een nieuwe fabriek van 280 miljoen dollar in Marokko.