3 februari 2020 - 11:00 - Wereld
Aladdin Ahmed, een Palestijnse onderzoeker in Israëlische zaken, heeft ruim 300 fouten gevonden in een Hebreeuwse vertaling van de Koran die door een Saoedische uitgeverij werd gepubliceerd.
De Koran zou door het Koning Fahd Complex voor het afdrukken van de Heilige Koran zijn gemaakt. Het centrum, dat het middelpunt is van de controverse, produceert jaarlijks 10 miljoen Korans in 74 talen.
Alladin Ahmed ontdekte "heel ernstige fouten" nadat een video waarin een vertaling wordt voorgelezen, door het Palestijns persagentschap Shebab werd verspreid. Zo werd onder meer over "Het tempel" gesproken in plaats van de Al-Aqsa moskee in de 17e soerat "Al Isra". De onderzoeker noemt de vele fouten onaanvaardbaar en zelfs "gevaarlijk".
Volgens het Koning Fahd Complex in Riyad wordt onderzoek gedaan naar de zaak en werden de bevoegde autoriteiten op de hoogte gebracht.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip