16 september 2011 - 18:00 - Sport
De vertrekkende Romeinse coach van Raja Casablanca, Illie Balaci, zal worden vervangen door Fethi Jamal, voormalige spelmaker van de club in de jaren ’80.
Fethi Jamal, die de Raja trainde tijdens de FIFA Club World Cup in 2000 in Brazilië, is één van de weinige Marokkaanse technici die het milieu en de subtiliteiten van Raja Casablanca kennen, aldus waarnemers van het nationale sportscene.
De voormalig coach van de Atlas Leeuwen, Kawkab Marrakesh en DHJ El Jadida, was ook technisch directeur en coach van het Marokkaanse Olympische team.
Raja Casablanca, dat binnenkort mogelijk wordt overgekocht door miljardair Anas Sefrioui, wordt dezer dagen geconfronteerd met kwade fans, die de staf van de club bekritiseren en het vertrek van president Abdesslem Hannat eisen.
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko