27 september 2011 - 11:00 - Sport
Na de terugtrekking van Fethi Jamal, die de vertrekkende Romeinse coach Ilie Balaci moest vervangen, heeft Raja Casablanca Zaterdag een éénjarig contract getekend met de Franse coach Bertrand Marchand.
De belangrijkste taak van de nieuwe technicus is het ontwikkelen van de vaardigheden van het team, dat zijn tiende titel van Kampioen van Marokko dit jaar heeft gewonnen.
Bertrand Marchand zei op een persconferentie zaterdag in Casablanca, dat hij van plan was om de technische staf en spelers, die zich hebben bewezen in de afgelopen seizoenen, te behouden.
Na de Tunesische "l’Etoile du Sahel" te hebben gecoacht, was de Fransman trainer van de Tunesische selectie geworden alvorens in december te worden ontslagen na twee nederlagen en een gelijkspel in de kwalificatierondes voor de Afrika Cup 2012.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten