27 september 2011 - 11:00 - Sport
Na de terugtrekking van Fethi Jamal, die de vertrekkende Romeinse coach Ilie Balaci moest vervangen, heeft Raja Casablanca Zaterdag een éénjarig contract getekend met de Franse coach Bertrand Marchand.
De belangrijkste taak van de nieuwe technicus is het ontwikkelen van de vaardigheden van het team, dat zijn tiende titel van Kampioen van Marokko dit jaar heeft gewonnen.
Bertrand Marchand zei op een persconferentie zaterdag in Casablanca, dat hij van plan was om de technische staf en spelers, die zich hebben bewezen in de afgelopen seizoenen, te behouden.
Na de Tunesische "l’Etoile du Sahel" te hebben gecoacht, was de Fransman trainer van de Tunesische selectie geworden alvorens in december te worden ontslagen na twee nederlagen en een gelijkspel in de kwalificatierondes voor de Afrika Cup 2012.
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech
Sofiane Boufal reageert op berichten over zijn moeder
Anwar El Ghazi in Qatar tijdens aanval Israël: "Wordt wakker!"
Gevallen talent Kays Ruiz-Atil: "Ik verdien een tweede kans"