27 september 2011 - 11:00 - Sport
Na de terugtrekking van Fethi Jamal, die de vertrekkende Romeinse coach Ilie Balaci moest vervangen, heeft Raja Casablanca Zaterdag een éénjarig contract getekend met de Franse coach Bertrand Marchand.
De belangrijkste taak van de nieuwe technicus is het ontwikkelen van de vaardigheden van het team, dat zijn tiende titel van Kampioen van Marokko dit jaar heeft gewonnen.
Bertrand Marchand zei op een persconferentie zaterdag in Casablanca, dat hij van plan was om de technische staf en spelers, die zich hebben bewezen in de afgelopen seizoenen, te behouden.
Na de Tunesische "l’Etoile du Sahel" te hebben gecoacht, was de Fransman trainer van de Tunesische selectie geworden alvorens in december te worden ontslagen na twee nederlagen en een gelijkspel in de kwalificatierondes voor de Afrika Cup 2012.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op