2 mei 2024 - 11:00 - Sport
Bij FC Barcelona lijken Marokkaanse spelers in trek te zijn. De Spaanse club heeft verdediger Noussair Mazraoui (Bayern München) en middenvelder Sofyan Amrabat (Manchester United) op het oog voor de komende transferzomer.
De Catalanen willen hun selectie in de zomer versterken. Zondag had trainer Xavi Hernandez een meeting met clubpresident Joan Laporta en technisch directeur Deco om te bespreken welke spelers ze willen halen, rekening houdend met een significant budget, meldt de Spaanse pers. Twee Marokkaanse internationals staan op hun lijstje.
Lees ook: Atlético Madrid lonkt naar Mazraoui: 30 miljoen voor de Atlas Leeuw?
Noussair Mazraoui van Bayern München wordt gezien als de ideale vervanger voor de Portugees Joao Cancelo, wiens toekomst bij Camp Nou onzeker is.
Lees ook: Nieuwe club voor Sofyan Amrabat?
Ook Sofyan Amrabat, die in de laatste minuut van de zomersessie op huurbasis van Fiorentina naar Manchester United verkaste tot juni 2024 met een optie tot koop van 21,5 miljoen pond, trekt de aandacht van de Catalanen. Het is niet de eerste keer dat de club uit Barcelona interesse toont in de Marokkaanse international. Vorige zomer probeerden ze hem al binnen te halen, maar stuitte op weerstand van de Italiaanse club.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten