Marokko getroffen door nieuwe hittegolf met temperaturen tot 44°C
Van dinsdag 25 tot vrijdag 28 april wordt Marokko geteisterd door een nieuwe hittegolf, volgens een waarschuwingsbericht van de nationale weerdienst DGM.
26 juni 2023 - 09:00 - Marokko
Een nieuwe hittegolf treft Marokko sinds zondag en zal het land zeker tot dinsdag blijven teisteren. De nationale dienst voor meteorologie (DGM) waarschuwt voor temperaturen tussen 36 en 47°C.
De DGM voorspelt extreme temperaturen van 45 en 47°C tussen zondag en dinsdag in meerdere Marokkaanse provincies, waaronder Sidi Kacem, Sidi Slimane, Larache en Kenitra.
Lees ook: Hittewaarschuwing in Marokko (+45 graden)
Andere regio’s van Marokko zullen ook een aanzienlijke stijging van de temperaturen ervaren. De temperaturen zullen 45°C bereiken in de provincies Agadir Ida Outanae, Inezgane Ait Melloul en Chtouka Ait Baha. Moulay Yacoub, Fez en Meknes verwachten tussen 39 en 43°C, terwijl het in Safi, El Jadida en Casablanca maximaal 39°C wordt.
Lees meer
Van dinsdag 25 tot vrijdag 28 april wordt Marokko geteisterd door een nieuwe hittegolf, volgens een waarschuwingsbericht van de nationale weerdienst DGM.
De Marokkaanse Dienst voor Meteorologie (DGM) waarschuwt voor een hittegolf die van zaterdag tot maandag verschillende regio’s van het land zal treffen. De temperaturen zullen...
De Algemene Directie voor Meteorologie (DGM) voorspelt een nieuwe hittegolf van vrijdag tot maandag in verschillende Marokkaanse provincies.
De hittegolf zet zich voort in verschillende regio’s in Marokko met temperaturen tot 45 °C vanaf deze vrijdag.
Marokko wordt van maandag tot en met vrijdag opnieuw getroffen door een extreme hittegolf volgens een waarschuwingsbericht van de Algemene Directie van Meteorologie (DGM).