Dit zijn de coronacijfers van vandaag in Marokko
In Marokko werden van donderdag op vrijdag 28 nieuwe coronavirus besmettingen bevestigd volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.
6 april 2020 - 13:10 - Marokko
Marokko heeft deze nacht de kaap van duizend coronavirus besmettingen overschreden. Zondag werden 153 nieuwe gevallen vastgesteld.
Sinds het begin van de epidemie op 2 maart in Marokko, werden 1113 mensen positief getest op het coronavirus 71 patiënten overleden aan de gevolgen van het virus en 76 herstelden volledig.
Het grootst aantal besmettingen werd in de regio Casablanca-Settat geregistreerd met 339 coronapatiënten. Daarna volgen Marrakech-Safi (212), Rabat-Salé-Kenitra (187), Fez-Meknes (142), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (79), Oriental (59), Draa-Tafilalet (43), Beni Mellal-Khenifra (28), Souss-Massa (19), Laayoune-Sakia El Hamra (4) en Guelmim-Oued Noun (1).
Enkel de regio Dakhla-Oued Eddahab blijft voorlopig gespaard volgens de meest recente cijfers van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
Lees meer
In Marokko werden van donderdag op vrijdag 28 nieuwe coronavirus besmettingen bevestigd volgens gegevens van het ministerie van Gezondheid.
Marokko staat op het punt om de grens van 3000 coronabesmettingen te overschrijden. In de afgelopen 24 uur werden 170 nieuwe besmettingen vastgesteld.
Het aantal mensen die besmet raken met het coronavirus blijft zonder verrassing stijgen in Marokko. Volgens de meest recente cijfers van het ministerie van Gezondheid, werden...
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht vandaag dat 153 nieuwe coronavirus besmettingen werden vastgesteld in het land.
In de afgelopen 24 uur werden 101 nieuwe besmettingen met het coronavirus bevestigd in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid deze ochtend.