2 november 2023 - 18:00 - Sport
Volker Beck, voorzitter van de Duits-Israëlische Vereniging, heeft aangegeven een klacht te hebben ingediend tegen de Marokkaanse verdediger van Bayern München, Noussair Mazraoui, vanwege zijn pro-Palestijnse bericht op Instagram.
De politicus vertelde aan de krant Bild dat hij een klacht tegen Noussair Mazraoui heeft ingediend bij de politie en het Openbaar Ministerie van München vanwege zijn pro-Palestijnse bericht op sociale media. "De uitspraak ’help onze onderdrukte broeders in Palestina de overwinning te behalen’ kan alleen worden opgevat als een goedkeuring van de acties van Hamas na het bloedbad op 7 oktober", aldus Beck.
Lees ook: Bayern München waarschuwt Noussair Mazraoui
De voormalige Groenen-parlementariër noemde de reactie van Bayern in deze kwestie "betreurenswaardig", omdat de club besloot Mazraoui niet te straffen. "Ik hoop dat de rechtbank de clubleiders zal doen inzien hoe ernstig dit incident is", zei hij.
Lees ook: Bayern München maakt einde aan controverse rond Noussair Mazraoui
"Noussair Mazraoui blijft deel uitmaken van het team van FC Bayern, maar is momenteel afwezig vanwege een blessure die hij opliep tijdens een internationale wedstrijd met het Marokkaans elftal", meldt de Beierse club.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko