22 december 2021 , 12:00 - Nawel Serdouni - Sport
De 17-jarige Mehdi Loune heeft Marokko de rug toegekeerd en speelt nu voor de Duitse nationale ploeg, de Mannschaft. Een verlies voor de Marokkaanse voetbalbond (FRMF).
Mehdi Loune heeft zijn sportieve nationaliteit veranderd. Tijdens de Arab Youth Cup van afgelopen zomer in Caïro, speelde hij nog enkele minuten in het Marokkaanse nationale shirt. Maar hij heeft er nu voor gekozen om de kleuren van Duitsland te verdedigen, meldt Assabah. De Duitse nationale ploeg heeft de nodige middelen beschikbaar gesteld om de gekoesterde middenvelder van Eintracht Frankfurt binnen te halen.
Lees ook: Belgische Marokkaan Benjamin Bouchouari kiest voor Marokko
De coach van de Mannschaft vertrouwde hem zelfs de rol van aanvoerder toe. Een kans die Mehdi niet kreeg van Abdallah El Idrissi, coach van het Marokkaans elftal onder 20. De Marokkaanse voetbalbond verliest een echt juweeltje bij gebrek aan voetbalstrategie. Daarom zouden er comités moeten worden opgericht, om de technische en tactische prestaties van jonge spelers te volgen, zodat zij beter kunnen worden beoordeeld.
Lees ook: Bilal Benkhedim weigert voor Marokko uit te komen en kiest Algerije
De familie van Mehdi Loune had liever gezien dat de jonge speler zich definitief bij de nationale ploeg van Marokko had aangesloten. Maar ze slaagden er niet in om hem op andere gedachten te brengen.
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Begindatum Ramadan 2026 in Marokko al bekend
Zaken tegen Ilyas El Malki blijven zich opstapelen, nu ook Raja Casablanca
Marokkaans restaurant stopt met alcohol en ontketent golf van haat in België
Monstervondst onder zee: Marokko en Spanje vechten om giga-schat!
Marokko kampt met ’verspilling’: 2,4 miljoen leegstaande woningen
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten
Selectie Marokko onverwachte meevaller voor Britse clubs
Walid Regragui onthult selectie voor Afrika Cup, Hakim Ziyech uitgesloten
Marokko boekt moeilijke zege tegen Syrië, mag naar halve finale Arab Cup
Marokko haalt geblesseerde Sofyan Amrabat vroeger weg uit Spanje
Gratis superspits: Ayoub El Kaabi verlaat Olympiakos