4 november 2021 - 11:20 - Sport
De voorzitter van de Marokkaanse Voetbalbond (FRMF), Fouzi Lekjaa, heeft aan bondscoach Vahid Halilhodzic gevraagd om niet toe te geven aan de buitensporige eisen van bepaalde bi-nationale spelers, die de FRMF tracht te scouten.
Fouzi Lekjaa vroeg aan Vahid Halilhodzic en aan de talentscouts om geen onderhandelingen te voeren met spelers met een dubbele nationaliteit die een opbod aangaan. Hij preciseert dat laatstgenoemden, ongeacht hun niveau, het bovenal een eer moeten vinden om de nationale kleuren te dragen. De betrokken spelers eisen onder meer dat zij zich rechtstreeks bij de nationale ploeg kunnen aansluiten zonder de verschillende leeftijdscategorieën te doorlopen, meldt het dagblad Al Akhbar.
Lees ook: Atlas Leeuwen: geruchten over volgende team
Enkel de spelers die ermee instemmen de kleuren van de nationale ploeg te dragen zullen dus worden opgeroepen door de bondscoach, die vandaag de selectie voor de Atlas Leeuwen moet bekendmaken voor de twee terugwedstrijden tegen Soedan en Guinee. Deze twee wedstrijden tellen mee voor de vijfde dag van de kwalificatie voor het WK-2022. De spelers zullen van 8 tot 17 november in het sportcomplex van Maamoura verblijven om zich in alle rust voor te bereiden op de twee wedstrijden.
Lees ook: Arrestatie voor hacken bankrekeningen in Tetouan
Vahid Halilhodzic zal naar verwachting aantreden met dezelfde ploeg die zich in de laatste drie wedstrijden heeft bewezen door twee keer Guinee-Bissau te verslaan (5-0 en 3-0) en één keer Guinee Conakry (4-1).
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko