27 oktober 2021 - 12:40 - Marokko
Sofiane Hambli, een Frans-Algerijnse drugssmokkelaar die door Frankrijk werd gezocht, is afgelopen vrijdag in een kliniek in Tanger gearresteerd.
De 46-jarige verdachte was de kliniek binnengelopen met een snijwonde van 20 cm in het gezicht. Het personeel waarschuwde de politie. Controle toonde aan dat hij door Frankrijk werd gezocht voor drugsgerelateerde misdrijven.
Lees ook: Drugssmokkelaars uit Marokko door strandgangers overmeesterd in Spanje (video)
Hambli werd sinds maart dit jaar gezocht. Hij is de hoofdverdachte van de smokkel van 7 ton cannabis naar Frankrijk in 2015. Deze zaak had tot het ontslag geleid van de voormalige baas van de antidrugsbrigade in Frankrijk, François Thierry.
Lees ook: Marokkaan leidde groot netwerk voor cocaïnesmokkel in Spanje
Persagentschap AFP bericht dat Hambli op straat in Tanger zou zijn aangevallen. Hij wilde zich onder een valse identiteit laten verzorgen en had valse Duitse documenten bij zich. De wonde werd vermoedelijk veroorzaakt door een "machete of een sabel". Frankrijk stelt dat hij, zodra zijn gezondheidstoestand het toelaat, zal worden opgehaald.
Algeciras: ruzie tussen wereld-Marokkaan en havenmedewerker
Karim Amghar ontmoet voor Eid ul-Adha mensen die het zwaar hebben
Sebta wil aantal veerboten voor wereld-Marokkanen verminderen
Bondscoach Vahid Halilhodzic waarschijnlijk vervangen
Algerijns machtsvertoon tegen achtergrond crisis met Marokko
Abidat Rma binnenkort immaterieel cultureel erfgoed van de mensheid?
Bill & Melinda Gates Foundation zorgt voor honderden banen voor jonge Marokkanen
Eerste deelname van Israël aan militaire oefening in Marokko
Nieuwe weg tussen Bouskoura en luchthaven Casablanca
Dodelijke val in waterput in Taounate
Visum voor Israël vergemakkelijkt voor Marokkanen
Marokko in top 10 mooiste uitzichtpunten in Afrika
Eid ul-Adha: schapen vetgemest met uitwerpselen pluimvee
Marokkaans leger verwacht levering AH-64 Apache helikopters