Zoeken

Zeven ton drugs verstopt in vis in Agadir

7 augustus 2012 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Zeven ton drugs verborgen in drie viscontainers bestemd voor Europa, zijn zaterdag in de haven van Agadir in beslag genomen.

De drug verstopt tussen 21 ton vis uit Laayoune, moest naar Groot-Brittannië, aldus de politie die meldt dat er niemand is aangehouden in deze zaak.

Eind juli werden vier ton cannabis in beslag genomen in de haven van Casablanca, in een container bestemd voor België. Een maand daarvoor had de politie zes ton drugs gevonden in dezelfde haven, ook bestemd voor België.

Volgens een rapport van het Europees Waarnemingscentrum voor drugs en ​​drugsverslaving is Marokko de grootste hasj-exporteur naar Europa.

Lees meer

Drugs bestemd voor België ontdekt in haven Casablanca

Zes ton drugs werden zaterdag onderschept in de haven van Casablanca, aan boord van een truck dat zich in België moest begeven.

Casablanca: 2338 criminelen opgepakt in 7 dagen

De politie heeft in Casablanca tussen 23 en 30 augustus, 2338 mensen opgepakt voor verschillende misdaden.

Acht ton hasj in beslag genomen in Oujda

Bijna negen ton hasj is eind vorige week in beslag genomen tussen Oujda en Bouarfa door de Koninklijke gendarmerie, in twee afzonderlijke operaties.

Tanger-Med laat acht ton drugs door

Een vrachtwagen geladen met acht ton drugs en bestuurd door een Spanjaard, is er donderdag in geslaagd om de haven van Tanger Med te verlaten. Het voertuig met Spaans...

Marokkaanse douane onderschept 16 ton drugs in haven Casablanca

De douanedienst van de haven van Casablanca heeft vrijdag ruim 16 ton drugs ontdekt in een containervrachtwagen. De waarde van de drug word op 166 miljoen dirham geschat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team