Marokkaans leger neemt ton drugs in beslag in Sahara
Het Marokkaans leger heeft 1,3 ton drugs in beslag genomen in de regio van Tangarfa, 50 kilometer ten zuiden van de stad Tata, nabij de grens met Algerije.
7 augustus 2012 - 17:00 - Marokko
Zeven ton drugs verborgen in drie viscontainers bestemd voor Europa, zijn zaterdag in de haven van Agadir in beslag genomen.
De drug verstopt tussen 21 ton vis uit Laayoune, moest naar Groot-Brittannië, aldus de politie die meldt dat er niemand is aangehouden in deze zaak.
Eind juli werden vier ton cannabis in beslag genomen in de haven van Casablanca, in een container bestemd voor België. Een maand daarvoor had de politie zes ton drugs gevonden in dezelfde haven, ook bestemd voor België.
Volgens een rapport van het Europees Waarnemingscentrum voor drugs en drugsverslaving is Marokko de grootste hasj-exporteur naar Europa.
Lees meer
Het Marokkaans leger heeft 1,3 ton drugs in beslag genomen in de regio van Tangarfa, 50 kilometer ten zuiden van de stad Tata, nabij de grens met Algerije.
Negen ton drugs is vrijdag in beslag genomen in de haven Tanger Med door de politie en douanediensten. De drug was verstopt in een vrachtwagen met Spaanse chauffeur en nummerplaat.
De havendouane van Casablanca heeft dinsdag meer dan twee ton drugs in beslag genomen. De drugs was verstopt in marmeren tegels in een container.
Marokko staat bovenaan de lijst van landen die het meest hasj exporteren naar Europa, volgens een rapport van het Europees Waarnemingscentrum voor drugs en drugsverslaving...
Zes ton drugs werden zaterdag onderschept in de haven van Casablanca, aan boord van een truck dat zich in België moest begeven.