15 april 2012 - 14:00 - Marokko
Negen ton drugs is vrijdag in beslag genomen in de haven Tanger Med door de politie en douanediensten. De drug was verstopt in een vrachtwagen met Spaanse chauffeur en nummerplaat.
Dankzij een scancontrole konden de veiligheidsdiensten de hand leggen op de drug, verpakt in kleine bolletjes en verstopt tussen meloenen, afkomstig uit Agadir en bestemd voor Frankrijk.
Woensdag had de Spaanse politie ook al 1,5 ton chira in beslag genomen in de haven van Algeciras. Het busje waarin de drug was verstopt, had de haven van Tanger Med zonder moeite verlaten.
Eind maart was een Spaanse vrachtwagen met acht ton drugs er ook in geslaagd om de haven van Tanger Med te verlaten, alvorens te worden onderschept in Spanje.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs