Honderden criminelen opgepakt in Tetouan
In Tetouan heeft de politie in de maand oktober, 995 mensen gearresteerd voor diefstal, drugshandel, illegale immigratie en fraude.
- Marokko
De politie heeft in Casablanca tussen 23 en 30 augustus, 2338 mensen opgepakt voor verschillende misdaden.
In een verklaring meldt de politie dat tientallen dealers werden opgepakt in bezit of tijdens de verkoop van drugs.
Ook waren 489 misdadigers reeds gezocht door de politie, 222 zijn betrokken bij drugshandel en 263 bij diefstallen.
Volgens de politie werden 1684 kleine criminelen vrijgelaten na gehoord te zijn geweest.
Tijdens de verschillende politieoperaties werden bijna 180 kilo drugs, 370 psychotrope tabletten en 2750 tweewielers in beslag genomen.
Lees meer
In Tetouan heeft de politie in de maand oktober, 995 mensen gearresteerd voor diefstal, drugshandel, illegale immigratie en fraude.
Een drugsnetwerk actief tussen Marokko en Nederland, werd dinsdag ontmanteld door de Marokkaanse en Nederlandse politie. Het onderzoek gaat verder in beide landen.
Sinds begin 2012 hebben de rechtbanken in Tetouan bijna 14.000 mensen berecht. Dat blijkt uit een rapport van de lokale politie.
Een Marokkaan uit Frankrijk is donderdag aangehouden met een 9mm alarmpistool en acht kogels, op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
De gerechtelijke politie van Bni Bouayach, regio Al Hoceima, heeft vorige week dinsdag meerdere criminelen opgepakt voor verschillende misdaden.