Treinongeluk Tanger: zevende slachtoffer overleden
Een jong meisje dat een tiental dagen geleden bij het ongeval tussen een trein en een minibusje in Tanger ernstig gewond was geraakt, is overleden.
12 februari 2018 - 11:20 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben de berichten over het overlijden van twee mensen in de regio van Al Hoceima vanwege de kou ontkent.
Volgens verschillende berichten in de media zou een meisje van 15 jaar en een baby zijn overleden door de kou en de sneeuw. Hun dorpjes zouden ontoegankelijk zijn door de slechte weersomstandigheden waardoor ze niet konden worden verzorgd.
De autoriteiten in Al Hoceima bevestigen wel dat een 15-jarig meisje in Bni Bouchibet is overleden aan complicaties als gevolg van een ziekte. De ambulance werd kort voor het overlijden van het meisje geroepen. Toen de ambulance aankwam om het meisje naar het ziekenhuis te brengen kreeg de bestuurder te horen dat ze was overleden. Een arts van een nabijgelegen zorgcentrum kwam vervolgens ter plekke om het overlijden te constateren.
Volgens de autoriteiten werden dus alle middelen ingezet om het jonge slachtoffer te redden, in tegenstelling tot wat er in de media wordt bericht.
Lees meer
Een jong meisje dat een tiental dagen geleden bij het ongeval tussen een trein en een minibusje in Tanger ernstig gewond was geraakt, is overleden.
Een baby van slechts drie maanden is dinsdag in het Mohammed VI ziekenhuis in Marrakech overleden na door een zwerfhond te zijn gebeten.
Eind vorige week zijn twee mensen door koolstofmonoxidevergiftiging omgekomen in Tetouan. Veertien mensen werden tevens met ademhalingsproblemen als gevolg van gaslekken naar...
Een 12-jarige jongen is afgelopen woensdag in het zorgcentrum van Ain Taoujdate bij El Hajeb overleden door een gebrek aan zorg.
Een 8-jarig meisje is eind vorige week per ongeluk door een kogel geraakt in het Marokkaanse Kasba Tadla.