Marokko : vrouw bevalt van zoontje maar krijgt ziek meisje mee naar huis
Een koppel uit Guelmim begrijpt nog steeds niet wat er is gebeurd. De vrouw beviel enkele dagen geleden in het Hassan II ziekenhuis in Agadir van een gezonde baby.
- Marokko
In het dorpje Chtouka op enkele kilometers van Agadir is dinsdagochtend een baby op straat gevonden.
Dorpsbewoner denken dat het kind, een meisje, het gevolg is van een ongewenste zwangerschap na een buitenechtelijke relatie.
Het meisje werd aan de afdeling voor verlaten kinderen van het Hassan II regionaal ziekenhuis in Agadir toevertrouwd.
Lees meer
Een koppel uit Guelmim begrijpt nog steeds niet wat er is gebeurd. De vrouw beviel enkele dagen geleden in het Hassan II ziekenhuis in Agadir van een gezonde baby.
Een pasgeboren baby werd zondagavond langs de weg tussen Regraga en het dorpje Ouled Boumnie in de provincie Kelaat Sraghna gevonden.
Een meisje van 4 jaar is enkele dagen geleden in Agadir door de hond van haar vader doodgebeten.
Het lichaam van een pasgeboren baby is donderdagochtend in een vuilcontainer in Casablanca gevonden.
In Marokko is opnieuw het levenloos lichaam van een baby op een stortplaats gevonden, deze keer in Taourirt.