14 juli 2023 - 09:00 - Marokko
In Tetouan is een vrouw overleden en zijn acht andere passagiers gewond geraakt, waarvan twee ernstig, bij een verkeersongeval met een bus van openbaar vervoersbedrijf Vitalis.
Het ongeval gebeurde afgelopen dinsdag. Volgens mediabronnen was de bus oud en in zeer slechte staat. Het voertuig was bovendien overbeladen, "volledig scheef en het was moeilijk om zich in de bus te verplaatsen", aldus enkele passagiers.
Lees ook: Marokko: 4 doden en ruim 40 gewonden bij twee busongevallen in Al Hoceima
De bestuurder van de bus verloor de controle over het voertuig, waardoor de bus van de weg raakte en kantelde. De lokale autoriteiten en de civiele bescherming werden onmiddellijk ingezet om de slachtoffers te helpen.
Lees ook: Marokko: 11 doden en 43 gewonden bij busongeval in Taza
Volgens lokale bronnen worden de bussen van het openbaar vervoersbedrijf Vitalis, waarvan sommige in verval en beschadigd zijn, sterk bekritiseerd in de stad. Er worden regelmatig ongevallen geregistreerd met deze bussen.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt