Drie doden bij ernstig ongeval in M’diq
In de buurt van Cabo Negro in M’diq, vond maandag een ernstig ongeval plaats. Drie mensen kwamen daarbij om het leven en drie anderen raakten zwaargewond.
23 november 2022 - 18:00 - Marokko
Opnieuw een dodelijk ongeluk op een Marokkaanse snelweg. Bij een verkeersongeval dat dinsdag plaatsvond in de buurt van de stad Taza, in het noordoosten van het land, zijn elf mensen omgekomen en 43 anderen gewond geraakt.
Volgens de plaatselijke autoriteiten is het voertuig op enkele kilometers van Taza op een snelweg gekanteld, maar de redenen daarvoor zijn nog nog onduidelijk. Er is een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van de tragedie.
Lees ook: Tientallen gewonden bij busongeluk in Settat
In de afgelopen maanden hebben veel mensen het leven verloren op Marokkaanse wegen. Afgelopen augustus kwamen bij een vreselijk busongeluk 23 mensen om het leven en raakten 36 anderen ernstig gewond.
Lees ook: Zwaar busongeluk in Kenitra, meerdere doden en gewonden
Volgens officiële cijfers veroorzaken verkeersongevallen gemiddeld bijna 3500 doden en 12.000 gewonden per jaar in Marokko, of gemiddeld 10 doden en 33 zwaargewonden per dag.
Lees meer
In de buurt van Cabo Negro in M’diq, vond maandag een ernstig ongeval plaats. Drie mensen kwamen daarbij om het leven en drie anderen raakten zwaargewond.
Bij de instorting van de gevel van een huis in Casablanca zijn eerder deze week drie mensen omgekomen. Slechts één van de drie slachtoffers woonde in het pand.
Bij een zwaar verkeersongeval op de Boulevard Mohammed V in Agadir, zijn 59 mensen gewond geraakt.
Een buschauffeur die afgelopen augustus een zwaar verkeersongeval veroorzaakte in de regio van Khouribga, waarbij 25 mensen omkwamen, is veroordeeld tot een strenge straf.
Meerdere mensen zijn gewond geraakt bij een zwaar verkeersongeval met een bus op dinsdagochtend in de regio van Khenifra.