5 november 2022 - 18:00 - Cultuur
De Marokkaanse rapper ElGrandeToto zal over enkele dagen voor de rechter verschijnen in de zaak die tegen hem werd aangespannen door de Belgisch-Marokkaanse journalist Mohamed Tijjini.
In een verklaring aan Marokkaanse media laat de advocaat van de rapper weten dat de rechtszaak op woensdag 16 november van start gaat.
Lees ook: Loubna Abidar reageert woedend op arrestatie ElGrandeToto
Volgens de raadsman, Mohamed Karout, wordt ElGrandeToto vervolgd voor laster en bedreigingen. Hij was op 25 oktober gearresteerd en in bewaring gesteld op bevel van het parket generaal van Casablanca.
Lees ook: ElGrandeToto voorwaardelijk vrij na betaling 20.000 dirham
Taha Fahssi, zoal de rapper echt heet, werd enkele dagen later vrijgelaten na de betaling van een borgsom van 20.000 dirham. Meerdere Marokkaanse celebs, waaronder Abdelwahab Doukkali, hadden een klacht tegen hem ingediend en vervolgens weer ingetrokken na een verzoeningsaanbod. Enkel Mohamed Tijjini weigerde zijn klacht in te trekken.
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden