21 juni 2020 - 09:00 - Marokko
Van zaterdag op zondag werden 226 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het aantal gevallen bereikt nu 9839 volgens het ministerie van Gezondheid.
De nieuwe besmettingen werden in zes regio’s geregistreerd. In Kenitra, waar vrijdag een haard werd ontdekt in een Spaanse aardbeien fabriek, werden 156 nieuwe besmettingen bevestigd.
Het ministerie bericht dat de andere gevallen in Tanger-Tetouan-Al Hoceima (28), Casablanca-Settat (21), Fez-Meknes (11), Marrakech-Safi (6) en Guelmim-Oued Noun (4) werden geregistreerd.
Zaterdag werden tevens 106 coronapatiënten genezen verklaard en bleef het dodental gelijk met 213 overlijdens. Het genezingspercentage is van 83,58 procent sinds het begin van de epidemie op 2 maart dit jaar in Marokko.
In de afgelopen 24 uur werden ook 16.304 mensen negatief getest op het virus. Sinds maart testten ruim 512.000 mensen negatief op het virus in het koninkrijk.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra