18 maart 2018 - 13:20 - Sport
De politieprefectuur in Casablanca heeft Mohsin Moutouali opgeroepen voor een ondervraging als gevolg van zijn uitspraken over bondscoach Hervé Renard.
In een interview met het Qatarees blad Al Watan beschuldigde de voormalige speler van Raja Casablanca Hervé Renard van "corruptie". Hij verklaarde dat, om opgeroepen te worden voor het Marokkaanse elftal, de managers van spelers goede relaties moesten hebben met de coach.
Hervé Renard reageerde enkele dagen later op zijn Facebook-pagina. Hij hekelde de lasterlijke uitspraken van de voetballer en stelde dat hij van plan was om aangifte te doen.
De Marokkaanse voetbalbond uitte een dag later in een verklaring zijn steun aan Hervé Renard en beloofde eveneens juridische stappen te ondernemen om het imago van het nationaal elftal te beschermen.
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Lamine Yamal is Marokkaan!
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Ihattaren veroordeeld voor mishandeling ex-vriendin
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië