Hordes wilde everzwijnen in Marokkaanse steden?
Foto’s en video’s van hordes wilde everzwijnen in Marokkaanse steden worden al enkele dagen massaal op sociale media gedeeld.
- Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Justitie heeft een online huwelijksdienst gecreëerd om een oplossing te bieden aan koppels die tijdens de noodtoestand willen trouwen.
Koppels die via de dienst een huwelijk willen sluiten, kunnen nu op internet een verzoek indienen. Wanneer hun aanvraag wordt goedgekeurd ontvangen de koppels een toestemming om in één van de vele rechtbanken in het land te trouwen.
De nieuwe dienst is "een van de belangrijkste onderdelen van de moderniseringsstrategie voor de rechterlijke macht van het ministerie van Justitie", aldus de afdeling in een verklaring.
Lees meer
Foto’s en video’s van hordes wilde everzwijnen in Marokkaanse steden worden al enkele dagen massaal op sociale media gedeeld.
Tijdens een werkbijeenkomst van het comité voor Justitie, Wetgeving en Mensenrechten in de Tweede Kamer is de minister Mohamed Benabdelkader van Justitie onwel geworden. De...
Meisjes die in Marokkaanse weeshuizen opgroeien worden zodra ze meerderjarig zijn weggestuurd. Voor velen betekent dat een leven op straat en in de armoede.
Ruim 15 procent Marokkaanse koppels zijn getroffen door onvruchtbaarheid. Dit aantal stijgt al jaren. Experts leggen het fenomeen uit.
Marokko heeft besloten om de schorsing van passagiersvluchten tot 31 mei uit te stellen vanwege de coronavirus pandemie.