Zoeken

Meest recente gegevens coronavirus in Marokko

15 april 2020 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Marokko heeft van dinsdag op woensdag 150 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld. Het aantal coronapatiënten in het land stijgt daarmee naar 1988.

Mohamed Lyoubi, directeur epidemiologie bij het Marokkaanse ministerie van Gezondheid, bericht dat 218 coronapatiënten volledig zijn genezen, waaronder een pasgeboren baby en zijn moeder.

Sinds het begin van de epidemie op 2 maart dit jaar overleden 127 mensen aan de gevolgen van het virus. Ook werden 8404 mensen negatief getest.

Volgens de expert werden alle gevallen die begin deze week werden vastgesteld, dankzij de waakzaamheid van familieleden ontdekt.

Casablanca-Settat is nog steeds de meest getroffen regio, gevolgd door Marrakech en Rabat-Salé.

Lees meer

Coronavirus Marokko: aantal besmettingen opnieuw naar boven

In Marokko zijn 56 nieuwe patiënten in het ziekenhuis opgenomen vanwege het coronavirus. Het aantal coronapatiënten stijgt daarmee naar 7922.

Coronavirus Marokko in cijfers

Van vrijdag op zaterdag werden in Marokko 97 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat blijkt uit de meest recente gegevens van het ministerie van Gezondheid.

Coronavirus in Marokko: 122 nieuwe besmettingen

Van donderdag op vrijdag werden in Marokko 122 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens de meest recente cijfers van het ministerie van Gezondheid.

Dagelijkse update coronavirus Marokko

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.

Coronavirus Marokko: dit zijn de nieuwe cijfers

De coronavirus epidemie blijft groeien in Marokko. 253 nieuwe coronabesmettingen werden in de afgelopen 24 uur vastgesteld in het koninkrijk.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team