Coronavirus Marokko: nieuwe cijfers, ruim 900 patiënten genezen
Tussen woensdag en donderdagochtend werden 69 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
- Marokko
In Marokko werden van zaterdag op zondag 15 nieuwe coronabesmettingen vastgesteld. Het aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 2685.
Volgens het ministerie van Gezondheid overleden 137 mensen aan de gevolgen van het coronavirus sinds het begin van de epidemie op 2 maart dit jaar.
De afdeling van Khalid Ait Taleb bericht ook dat 314 patiënten genezen werden verklaard en dat 11004 negatief werden getest op het coronavirus.
Casablanca-Settat blijft het meest getroffen met 760 coronavirusbesmettingen, gevolgd door Marrakech-Safi en Fez-Meknes.
Marokko heeft zaterdag besloten om de sanitaire noodtoestand te verlengen tot 20 mei dit jaar. De autoriteiten roepen de bevolking op om de getroffen maatregelen en basis hygiëneregels nauw op te volgen om de vooruitgang van de epidemie te remmen.
Lees meer
Tussen woensdag en donderdagochtend werden 69 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van dinsdag op woensdag werden 163 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het aantal patiënten stijgt daarmee naar 3209. Dat bericht het ministerie van...
Volgens nieuwe gegevens van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid werden in de afgelopen 24 uur 189 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in het koninkrijk.
In Marokko werden sinds het begin van de coronavirus epidemie op 2 maart dit jaar 3446 mensen positief getest op het virus.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.