22 mei 2020 - 10:59 - Marokko
Het aantal besmettingen met het coronavirus is van donderdag op vrijdag met 78 gestegen volgens nieuwe cijfers van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid. Het totaal aantal gevallen bereikt 7211.
De afdeling bericht dat het aantal dagelijkse besmettingen in een dalende trend is maar dat de situatie zorgwekkend blijft. Een versoepeling van de coronamaatregelen mag als gevolg nog niet worden overwogen.
Maandag werden ter herinnering 82 nieuwe besmettingen gemeld, dinsdag 71, en woensdag 110. Casablanca blijft het meest getroffen met 2242 besmettingen, 52 meer dan donderdag. Daarna volgt Marrakech met 11 nieuwe gevallen.
Sinds het begin van de coronacrisis werden 4280 patiënten genezen verklaard en overleden 196 mensen aan de gevolgen van het virus in Marokko. Ook werden 105.786 mensen negatief getest en worden 2735 patiënten nog behandeld.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie