Veertien Colombianen uit Wuhan maken tussenstop in Nador
Veertien Colombianen die sinds de uitbraak van het Coronavirus in het Chinese Wuhan vastzitten, worden op 24 februari naar hun land gerepatrieerd.
- Marokko
Een eerste groep Marokkanen die in China vastzaten vanwege een uitbraak van het coronavirus, zijn dinsdag in Marokko aangekomen.
Het groepje landde aan boord van een toestel van Royal Air Maroc op de Mohammed VI luchthaven in Casablanca waar extra sanitaire maatregelen waren getroffen om eventuele dragers van het dodelijke virus te identificeren.
Het is de allereerste vlucht van Royal Air Maroc uit China sinds het begin van de epidemie in Wuhan. Het toestel landde om 20 uur in Marokko volgens Al Ahdath Al Maghribia.
Er werden bij de passagiers geen gevallen van coronavirus gevonden. De autoriteiten beloven de nodige maatregelen als dit wel het geval moest zijn op de vluchten die in de komende dagen vanuit China worden verwacht.
Marokko heeft, in tegenstelling tot Europa, de toeristische aankomsten vanuit het Aziatisch land niet verboden. Het koninkrijk rekent namelijk op Chinese toeristen om de toeristische sector een boost te geven.
Lees meer
Veertien Colombianen die sinds de uitbraak van het Coronavirus in het Chinese Wuhan vastzitten, worden op 24 februari naar hun land gerepatrieerd.
Een toestel van Royal Air Maroc met aan boord tientallen Marokkanen uit het Chinese Wuhan, werd zondagochtend onverwachts omgeleid.
Een Chinese man die drie weken geleden via de Mohammed V luchthaven in Marokko is aangekomen, is vermoedelijk besmet met het Coronavirus.
De Mohammed V luchthaven in Casablanca heeft extra maatregelen getroffen om gevallen van coronavirus bij passagiers afkomstig uit China te detecteren.
Marokko heeft in de nacht van zaterdag op zondag een Boeing 767 vrachtvliegtuig van Royal Air Maroc naar China gestuurd om medisch materiaal op te halen bestemd voor de strijd...