22 februari 2020 - 10:29 - Marokko
Veertien Colombianen die sinds de uitbraak van het Coronavirus in het Chinese Wuhan vastzitten, worden op 24 februari naar hun land gerepatrieerd.
Omdat het vliegtuig onderweg zal moeten bijtanken wordt getwijfeld tussen een tussenstop in het zuiden van Spanje of in Nador.
Meerdere landen weigeren sinds het begin van de epidemie toestellen uit China en vooral uit Wuhan, op hun grondgebied toe te laten, uit vrees voor een verspreiding van het Coronavirus.
De Colombiaanse autoriteiten hebben een speciaal vliegtuig gecharterd om de veertien Colombianen uit China te repatriëren. In het toestel zullen elf militairen meevliegen.
Het toestel vertrek zaterdag uit Bogota richting Wuhan met tussenstops in Saint Louis, Alaska en Taiwan waar de bemanning de nacht zal doorbrengen. De Colombiaanse onderdanen worden maandag in Wuhan opgepikt, samen met het staff van de Colombiaanse ambassade in China.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko