18 maart 2020 - 16:50 - Marokko
De autoriteiten in Casablanca hebben in samenwerking met de bevoegde diensten actie ondernomen om de hele metropool te kuisen en te ontsmetten.
Het besluit om de stad te ontsmetten is onderdeel van de voorzorgsmaatregelen die door de regering werden besloten om een verspreiding van het coronavirus te vermijden.
Deze schoonmaak en ontsmettingsoperatie is gericht op de gebouwen van staatsinstellingen, met name het hoofdkantoor van politie, administratieve diensten, openbare ruimtes, rechtbanken, busstations, districtsgebouwen, politiebureaus en vervoermiddelen zoals uitvaartvoertuigen, ambulances en het openbaar vervoer.
In Marokko werden tot nu toe 49 besmettingen met het coronavirus bevestigd. Een 89-jarige vrouw en een 75-jarige overleden aan de gevolgen daarvan.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project