20 maart 2020 - 17:20 - Marokko
De burgemeester van Ifrane heeft besloten om een thuisbezorgdienst te regelen voor kwetsbare mensen. De maatregel is onderdeel van de strijd tegen de coronavirus epidemie.
Het initiatief van Hicham Afifi is gericht op bejaarde mensen, mensen met speciale behoeften, mensen die alleen wonen of nog een chronische ziekte hebben.
Om van de thuisbezorgdienst gebruik te maken moeten de begunstigden naar het nummer 06 61 54 56 17 bellen. Via het nummer kunnen ze een bestelling plaatsen van al wat ze nodig hebben.
In Marokko werden tot nu toe 66 coronavirusbesmettingen vastgesteld. Twee patiënten zijn intussen genezen. Een 89-jarige vrouw en een 75-jarige man overleden aan de gevolgen van het virus. De Marokkaanse autoriteiten hebben donderdag de sanitaire noodtoestand uitgeroepen.
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Familietrip eindigt in drama op strand Tanger
Boeing Koning Mohammed VI doet testlanding in Al Hoceima
Vakantiedrukte in M’diq-Fnideq: chaos door massale toestroom
Huurauto slaat over de kop in Driouch, meerdere slachtoffers
Ongeval bij M’diq-Fnideq legt pijnpunten arbeidsmarkt bloot