20 maart 2020 - 17:20 - Marokko
De burgemeester van Ifrane heeft besloten om een thuisbezorgdienst te regelen voor kwetsbare mensen. De maatregel is onderdeel van de strijd tegen de coronavirus epidemie.
Het initiatief van Hicham Afifi is gericht op bejaarde mensen, mensen met speciale behoeften, mensen die alleen wonen of nog een chronische ziekte hebben.
Om van de thuisbezorgdienst gebruik te maken moeten de begunstigden naar het nummer 06 61 54 56 17 bellen. Via het nummer kunnen ze een bestelling plaatsen van al wat ze nodig hebben.
In Marokko werden tot nu toe 66 coronavirusbesmettingen vastgesteld. Twee patiënten zijn intussen genezen. Een 89-jarige vrouw en een 75-jarige man overleden aan de gevolgen van het virus. De Marokkaanse autoriteiten hebben donderdag de sanitaire noodtoestand uitgeroepen.
Lees meer
In Marokko werden van zaterdag op zondag 15 nieuwe coronabesmettingen vastgesteld. Het aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 2685.
De coronavirus epidemie blijft groeien in Marokko. 253 nieuwe coronabesmettingen werden in de afgelopen 24 uur vastgesteld in het koninkrijk.
In Marokko werden tot donderdagavond 275 besmettingen met het coronavirus bevestigd door het ministerie van Gezondheid.
Het initiatief van een apotheek in Marokko kreeg in de afgelopen dagen veel positieve reacties. Aan alle klanten werd gevraagd om op ruim één meter afstand van elkaar te blijven.
In de afgelopen 24 uur is het aantal coronavirus besmettingen in Marokko met 28 gestegen. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Volgens nieuwe gegevens van het Marokkaanse ministerie van Gezondheid werden in de afgelopen 24 uur 189 nieuwe coronavirus besmettingen vastgesteld in het koninkrijk.
Marokko had op 20 maart dit jaar de noodtoestand afgekondigd. Deze loopt officieel tot 20 april, maar wordt waarschijnlijk verlengd.
In Marokko werden sinds het begin van de coronavirus epidemie op 2 maart dit jaar 3446 mensen positief getest op het virus.
In Marokko zijn zaterdag 22 mensen positief getest op het coronavirus, meldt het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden volgens nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid, 135 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in de afgelopen 24 uur.