Eerste Marokkaan aan coronavirus overleden in Senegal
Een Marokkaanse onderdaan is zaterdagochtend aan de gevolgen van het coronavirus overleden in Dakar, hoofdstad van Senegal.
31 maart 2020 - 14:30 - Marokko
Een baby van 17 maanden oud is in de nacht van zaterdag op zondag aan de gevolgen van het coronavirus overleden in het Marokkaanse Oujda.
Het kind werd door zijn moeder besmet. De vrouw ligt zelf nog in het ziekenhuis in Oujda. Over haar gezondheidstoestand wordt niets vermeld.
De baby werd na zijn overlijden positief getest op het coronavirus, volgens een medische verantwoordelijke die anoniem wil blijven. De moeder werd daarna ook positief getest.
In Marokko werden tot nu toe 574 besmettingen met het coronavirus vastgesteld. 33 patiënten overleden aan de gevolgen daarvan.
Lees meer
Een Marokkaanse onderdaan is zaterdagochtend aan de gevolgen van het coronavirus overleden in Dakar, hoofdstad van Senegal.
Beelden van een familie die hard getroffen is door het coronavirus in Marrakech, werden in de afgelopen dagen massaal bekeken op sociale media.
Een vrouw die positief werd getest op het coronavirus is eind vorige week van een gezonde baby bevallen in het Mohammed VI ziekenhuis in Tanger.
Goed nieuws in Fez! Een baby en zijn moeder die beiden met het coronavirus besmet waren geraakt, hebben zondag het ziekenhuis mogen verlaten.
De coronavirus epidemie blijft groeien in Marokko. 253 nieuwe coronabesmettingen werden in de afgelopen 24 uur vastgesteld in het koninkrijk.