17 april 2024 - 22:00 - Sport
Chloe Kelly, aanvalster bij Manchester City, geniet van een zonovergoten vakantie in Marrakech. Op Instagram deelde ze prachtige foto’s met haar 851.000 volgers.
De 26-jarige Chloe Kelly laat zich van haar beste kant zien tijdens haar welverdiende break. "Een geweldige week. Uitgerust en klaar om er weer tegenaan te gaan", schrijft ze bij een van de foto’s. We zien de Britse heldin van de EK-finale van 2022 stralend in een gestreepte bikini, met een stijlvolle zonnebril op. Ze ligt ontspannen aan de rand van het zwembad met een adembenemend woestijnlandschap op de achtergrond.
Lees ook: Ashley Roberts geniet van luxe-vakantie in Marokko
Fans van de Britse international reageren enthousiast op de vakantiefoto’s. "Prachtig", zegt een fan. "Onweerstaanbaar", voegt een andere toe. "Wat een icoon", schrijft een derde. Sommige fans dromen zelfs van een huwelijk met de Manchester City-speelster. "Mijn toekomstige vrouw", klinkt het in de comments.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op