Amine Harit morgen voor de rechter
We weten iets meer over het dodelijk ongeval waarbij de Marokkaanse international Amine Harit eerder deze week betrokken raakte in Marrakech.
1 augustus 2018 - 19:49 - Sport
Amine Harit is een maand na een dodelijk ongeval in Marrakech te hebben veroorzaakt veroordeeld. De Marokkaanse international kreeg een voorwaardelijke celstraf en een boete.
De rechtbank van eerste aanleg in Marrakech veroordeelde Harit dinsdag tot vier maanden voorwaardelijke gevangenisstraf en een boete van 8600 dirham.
De middenvelder van Schalke04 was niet aanwezig tijdens de zitting. Hij had eerder al toestemming gekregen om Marokko te verlaten. Hij had na de betaling van een borgsom van 10.000 dirham zijn paspoort en rijbewijs teruggekregen.
Het ongeval gebeurde op 29 juni op een grote laan in Marrakech. Harit reed een jongeman aan die de weg overstak. De speler vond via zijn advocaten een financiële regeling met de familie van het slachtoffer.
Lees meer
We weten iets meer over het dodelijk ongeval waarbij de Marokkaanse international Amine Harit eerder deze week betrokken raakte in Marrakech.
Amine Harit zou eerder deze week een dodelijk ongeval hebben veroorzaakt in de regio van Marrakech.
Amine Harit moest vandaag voor de rechter verschijnen voor het dodelijk ongeval dat hij in Marrakech veroorzaakte. Maar de Marokkaanse international heeft een dag uitstel...
Amine Harit zal pas eind juli voor de rechter in Marrakech verschijnen. De Marokkaanse international veroorzaakte eind vorige maand een dodelijk ongeval in de rode stad.
Amine Harit heeft op de Franse zender Canal+ over zijn voetbalcarrière en over het dodelijk ongeval die hij vorig jaar in Marrakech veroorzaakte gesproken.