8 december 2020 - 17:40 - Marokko
Een man is door twee individuen in een put gegooid en gestenigd nabij het industrieterrein van Berrechid. De verdachten werden dinsdag aangeklaagd voor moord in de eerste graad, diefstal en het achterhouden van bewijsmateriaal.
De website Amnous schrijft over dit tragisch verhaal dat zich afspeelde rond half november in een industriegebied in de stad Berrechid. Twee mannen werden toen het slachtoffer van een steekincident waarna één van hen in een put werd gegooid en doodgestenigd.
Op het moment van hun aanhouding hadden de daders de identiteitskaart van het slachtoffer en zijn kleding en sportschoenen in hun bezit, aldus dezelfde bron.
De verdachten werden in afwachting van het einde van het onderzoek, uitgevoerd onder toezicht van het parket, voorgeleid bij de procureur-generaal, na een politiehechtenis van 48 uur.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project