9 december 2020 - 22:20 - Marokko
Er komt meer informatie naar buiten over een netwerk dat handelde in coronatesten in Fez. Twee medici van het universitair ziekenhuis zijn gearresteerd. Uit voorlopig onderzoek blijkt dat er een goed georganiseerd netwerk achter zit.
De twee verdachten die vorige week zondag werden opgepakt, zijn dokters in opleiding. Ze studeren nog aan de faculteit van Geneeskunde en Farmacie in Fez en zitten in hun tweede jaar. De taak van deze artsen in opleiding was om de pcr-testen thuis af te nemen. Vervolgens zouden ze de testen laten analyseren in het laboratorium van het ziekenhuis in Fez. Het geld hebben ze in hun eigen zak gestoken, meldt de krant Akhbar Al Yaoum.
De mannen zijn op heterdaad betrapt nadat ze bij een vrouw een thuistest hebben afgenomen. De vrouw overhandigde hen 500 dirham hiervoor. De twee mannen werden vorige week dinsdag voorgeleid.
Het is niet de eerste keer dat het universitair ziekenhuis in Fez betrokken is bij een schandaal. Eerder was er een onderzoek naar medicijnen die illegaal verkocht werden. Een verpleegster en een medisch vertegenwoordiger werden hiervoor gearresteerd.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht