Dodelijk ongeval in Beni Mellal
Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg van Beni Mellal naar de industriële zone van de stad, zijn zaterdagavond twee mensen op het leven gekomen.
- Marokko
Een zwaargewonde jongeman is eerder deze week op enkele meters van het Lalla Meryem ziekenhuis in Larache uit een auto geduwd.
Het slachtoffer werd herhaaldelijk in de rug gestoken met een mes. Volgens de Marokkaanse mensenrechtenliga zou hij zijn ontvoerd, gegijzeld en gewond zijn achtergelaten.
De jongeman, die op 5 oktober als vermist was opgegeven in douar Guedira, verkeert niet meer in levensgevaar. Hij kreeg volgens de organisatie 40 dagen rust voorgeschreven.
Volgens de hoofdcommissaris van Larache zijn vier mensen betrokken bij de ontvoering. Twee van hen werden gearresteerd. Tegen de twee andere verdachten werd een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg van Beni Mellal naar de industriële zone van de stad, zijn zaterdagavond twee mensen op het leven gekomen.
Een man is woensdagochtend door de politie in de regio van El Gara bij Berrechid doodgeschoten. Hij had samen met twee medeplichtigen een vrouw uit haar auto geduwd en was...
Een jongeman heeft een dodelijke val gemaakt van de Bouanane brug boven de Oued Martil in de regio van Tetouan. Meerdere voorbijgangers zagen de jongeman van de brug springen.
De politie in Salé heeft drie jongeren aangehouden na een gewelddadige overval waarbij een jongeman om het leven kwam. Een van de verdachten is een zestienjarig meisje.
Een gemeenteraadslid, zijn zoon, een nachtwaker en drie andere verdachten worden in Benslimane vervolgd voor de moord op een jongeman.