Spanjaard bij grensovergang Sebta met 105 kilo drugs betrapt
De Marokkaanse douane heeft in samenwerking met de politie bij de grensovergang Bab Sebta een Spanjaard met 105 kilo cannabis gearresteerd.
31 december 2017 - 18:40 - Marokko
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane vrijdag 37 kilo cannabis in beslag genomen. Een Marokkaanse onderdaan werd gearresteerd.
De drug werd tijdens een routine controle van de douane in de vier wielen van een auto met een Marokkaans kentekenplaat gevonden.
De bestuurder van de auto wilde de drug naar Sebta smokkelen. Hij werd aan de politie overgeleverd en in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft in samenwerking met de politie bij de grensovergang Bab Sebta een Spanjaard met 105 kilo cannabis gearresteerd.
De Marokkaanse douane heeft vrijdagavond 36 kilo cannabis onderschept bij de grensovergang van Bab Sebta.
In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.
De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben maandag een Marokkaanse man gearresteerd die met zijn motorfiets probeerde 14,5 kilo cannabis naar Sebta te smokkelen.
Bij de grensovergang van Bab Sebta is een auto met een Marokkaans kentekenplaat tegengehouden met 20 kilo cannabis aan boord. Dat bericht persagentschap MAP.