Zoeken

Spanjaard bij grensovergang Sebta met 105 kilo drugs betrapt

20 januari 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse douane heeft in samenwerking met de politie bij de grensovergang Bab Sebta een Spanjaard met 105 kilo cannabis gearresteerd.

Volgens douanebronnen werd de drug tijdens een routinecontrole ontdekt. De drug was onder de zetels en in de deuren van de auto van de Spanjaard verstopt.

De verdachte wilde de drug naar Sebta smokkelen. Hij werd in bewaring gesteld. Een onderzoek naar de oorsprong van de drug is aan de gang.

Lees meer

Grens Sebta: 13 kilo drugs in auto gevonden

Nieuwe drugsvangst bij de grensovergang van Sebta. Marokkaanse douaniers hebben een auto onderschept met 13 kilo drugs.

Sebta: 14 kilo drugs gevonden in uitlaat auto

De Marokkaanse douane heeft eerder deze week 14 kilo drugs onderschept bij de grensovergang Bab Sebta, in het noorden van Marokko.

Marokko: Spanjaard met 51 kilo drugs gepakt

De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van 51 kilo cannabis in een auto met een buitenlands kentekenummer bij de grensovergang Bab Sebta.

Tanger: bejaarde Spanjaard met 17 kilo drugs gepakt

De politie heeft in de haven Tanger Stad ruim 17 kilo drugs ontdekt in de auto van een Spaanse man.

Bab Sebta: 20 kilo hasj onderschept

De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team