Bab Sebta: 20 kilo hasj onderschept
De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.
20 januari 2018 - 16:40 - Marokko
De Marokkaanse douane heeft in samenwerking met de politie bij de grensovergang Bab Sebta een Spanjaard met 105 kilo cannabis gearresteerd.
Volgens douanebronnen werd de drug tijdens een routinecontrole ontdekt. De drug was onder de zetels en in de deuren van de auto van de Spanjaard verstopt.
De verdachte wilde de drug naar Sebta smokkelen. Hij werd in bewaring gesteld. Een onderzoek naar de oorsprong van de drug is aan de gang.
Lees meer
De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.
In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.
Nieuwe drugsvangst bij de grensovergang van Sebta. Marokkaanse douaniers hebben een auto onderschept met 13 kilo drugs.
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane vrijdag 37 kilo cannabis in beslag genomen. Een Marokkaanse onderdaan werd gearresteerd.
De Marokkaanse douane heeft vrijdagavond 36 kilo cannabis onderschept bij de grensovergang van Bab Sebta.