Tanger: bejaarde Spanjaard met 17 kilo drugs gepakt
De politie heeft in de haven Tanger Stad ruim 17 kilo drugs ontdekt in de auto van een Spaanse man.
25 januari 2018 - 15:00 - Marokko
In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.
Volgens douanebronnen werd in een eerste auto met en Marokkaans kenteken 29 kilo drugs gevonden. De bestuurder van de auto, een man met de Marokkaanse nationaliteit, werd gearresteerd. De drug was in het chassis, de voorstoelen en de versnellingsbak van de auto gevonden.
Tijdens een tweede antidrugsactie werd 2,2 kilo drug gevonden. Een vrouw probeerde de drug onder haar kleren naar Sebta te smokkelen.
Beide verdachten werden aan de politie overhandigd en in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
De politie heeft in de haven Tanger Stad ruim 17 kilo drugs ontdekt in de auto van een Spaanse man.
In de have Tanger Med zijn vrijdagavond twee mannen door de politie gearresteerd voor drugssmokkel.
Nieuwe drugsvangst bij de grensovergang van Sebta. Marokkaanse douaniers hebben een auto onderschept met 13 kilo drugs.
Bij de grensovergang van Sebta heeft de Marokkaanse douane vrijdag 37 kilo cannabis in beslag genomen. Een Marokkaanse onderdaan werd gearresteerd.
De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.