Zoeken

Douane neemt 20 kilo cannabis in beslag in Bab Sebta

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij de grensovergang van Bab Sebta is een auto met een Marokkaans kentekenplaat tegengehouden met 20 kilo cannabis aan boord. Dat bericht persagentschap MAP.

De douane wist de drugs te onderscheppen in samenwerking met teams van de nationale veiligheidsdienst DGSN en de grenspolitie.

De drugs werd tijdens een routinecontrole gevonden en was verstopt in verborgen ruimtes in de rugleuningen van de voor- en achterzetels van het voertuig.

De bestuurder, een man met de Marokkaanse nationaliteit, is onder toezicht van het parket aan de juridische politie van Tetouan overgedragen voor verhoor.

Lees meer

Marokko: 700 kilo drugs op strand onderschept

De Marokkaanse politie heeft vrijdag de smokkel van 700 kilo cannabis vanaf een strand van Assilah naar Spanje tegengehouden.

Marokko: Spanjaard met 345 kilo hasj gepakt

Een Spanjaard is door de douane en de politie bij de grensovergang van Sebta betrapt met 345 kilo hasj in zijn voertuig.

Sebta : wereld-Marokkaan met 98 kilo drugs gepakt

De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.

Marokkaan uit Europa met 130 kilo cannabis betrapt

Marokkaanse douaniers legden afgelopen donderdag de hand op ruim 130 kilo cannabis bij de grensovergang van Sebta in het noorden van Marokko.

Marokkaan betrapt met drugs in babystoel bij grens Sebta

Tijdens een gezamenlijke controle hebben de Marokkaanse douane en politie een drugssmokkel tegengehouden bij de grensovergang naar Sebta.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team