Zoeken

Busongeluk Agadir: chauffeur gebruikte al rijdend 54 keer mobiele telefoon

11 januari 2017 - 13:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De chauffeur van de bus die vorige week bij een dodelijk ongeluk betrokken raakte op de snelweg tussen Agadir en Marrakech is door de politie gearresteerd. De man zou maar liefst 54 keer zijn mobiele telefoon hebben gebruikt terwijl hij achter het stuur zat.

Volgens persagentschap MAP werd de telefoon enkel tussen middernacht en 2:12 uur, moment waarop het ongeval gebeurde, 14 keer gebruikt!

De buschauffeur werd in bewaring genomen op bevel van de rechter. Onderzoek zal moeten aantonen of hij verantwoordelijk moet worden gehouden voor het ongeval.

Afgelopen zaterdag botste de bus tegen een vrachtwagen op de snelweg waarna beide voertuigen in brand vlogen. Tien mensen werden levend verbrand en 22 anderen raakten gewond.

Lees meer

Tien doden bij een verkeersongeval nabij Chefchaouen

Bij een dramatisch verkeersongeval in de regio van Chefchaouen zijn dinsdagnamiddag tien mensen omgekomen.

Ruim vijftig gewonden bij nieuw ongeval in Marokko

Bij een busongeluk op de regionale weg tussen Khenifra en Bejaad in Marokko zijn 58 mensen gewond geraakt, waarvan sommigen ernstig.

Marokkaanse politie krijgt verbod op mobiele telefoon tijdens dienst

Marokkaanse politiemensen zullen binnenkort naar verwachting geen mobiele telefoon meer mogen gebruiken tijdens hun dienst.

Tien mensen levend verbrand bij dramatisch ongeval in Marokko

Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Marrakech en Agadir zijn zaterdagochtend tien mensen levend verbrand.

Drie doden waaronder baby bij verkeersongeval op snelweg Rabat

Bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Rabat en Salé zijn zondagochtend drie doden en meerdere gewonden gevallen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team