Drie gendarmes komen om bij zwaar verkeersongeval in Marokko
Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg Nr1 nabij de gemeente Abaynou in de regio van Guelmim, zijn donderdag drie leden van de Koninklijke Gendarmerie omgekomen.
12 december 2016 - 14:40 - Marokko
Bij een zwaar verkeersongeluk tussen een auto en een vrachtwagen op de Avenue de FAR in Tanger zijn zaterdagochtend vier mensen omgekomen.
De oorzaak van het ongeval waarbij ook één persoon gewond raakte is nog onbekend. Dat vernam persagentschap MAP van plaatselijke bronnen. Lokale media stellen dat de auto weigerde voorrang te verlenen aan de vrachtwagen.
De lichamen van de slachtoffers werden naar het mortuarium van het provinciaal ziekenhuis in Tanger gebracht. De politie heeft een onderzoek ingesteld naar het ongeval.
In een ander bericht meldt persagentschap MAP dat tussen 28 november en 4 december 21 mensen bij verkeersongevallen in Marokko zijn omgekomen. In dezelfde periode raakten 1466 mensen gewond.
Lees meer
Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg Nr1 nabij de gemeente Abaynou in de regio van Guelmim, zijn donderdag drie leden van de Koninklijke Gendarmerie omgekomen.
Bij een verkeersongeval in de regio van Errachidia zijn dinsdag vijf mensen omgekomen en raakten een twintigtal anderen gewond.
Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Fkih Bensaleh zijn zondagavond een man en twee kinderen omgekomen.
Bij een zwaar verkeersongeval op de snelweg tussen Mohammedia en Casablanca zijn zondag rond 17 uur twee mensen omgekomen.
Bij een verkeersongeval tussen een auto en een vrachtwagen in het Marokkaanse Tanger zijn eind vorige week vier mensen omgekomen.