Zoeken

Burgemeester Eberhard van der Laan betaalt mee voor begrafenis Ouahib

9 maart 2017 - 11:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Burgemeester Eberhard van der Laan van Amsterdam gaat aan de betaling van de repatriëring en de begrafenis van de 13-jarige Ouahib deelnemen.

Ouahib overleed zaterdag aan een hartstilstand na het inhaleren van aanstekergas. De jongen dacht dat dat hetzelfde effect zou hebben als lachgas.

De ouders van Ouahib willen hun zoon in Marokko laten begraven maar hebben daar het geld niet voor. Om hen te helpen heeft de school van Ouahib een geldinzameling georganiseerd.

Eberhard van der Laan zou zelf een eigen potje met geld hebben om mensen in nood te helpen. Volgens zijn woordvoerder maakt hij daar een tiental keer per jaar gebruik van. Het Parool bericht dat ook de school van Ouahib en het consulaat van Marokko een financiële bijdrage hebben geleverd.

Lees meer

Ierse toeriste door dronken bestuurder doodgereden in Agadir

Een Ierste toeriste is zaterdagavond door een dronken chauffeur in het Marokkaanse Agadir doodgereden.

Tanger blundert en verwart Uruguay en Paraguay

Sommige fouten zijn ronduit gênant. Tanger maakte daar tijdens het bezoek van de Paraguayaanse ambassadeur de pijnlijke ervaring van.

Marokkaanse Ouahib (13) uit Amsterdam overleed door butaangas

Ouahib Omri, een 13-jarige Marokkaanse Nederlander uit Amsterdam, is overleden na butaangas te hebben gebruikt.

Vader Frans-Marokkaanse minister Rachida Dati in Marokko begraven (video)

De vader van de voormalige Frans-Marokkaanse minister van Justitie Rachida Dati is donderdag na het Al Asr gebed in Casablanca begraven.

Ontvoerd meisje (5) dood teruggevonden in Marokko

Een meisje van 5 jaar is in de regio van Taroudant op weg naar school ontvoerd. Het kind werd enkele uren later dood teruggevonden in de weide.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team