Opnieuw aardbeving in Al Hoceima en Nador
De regio’s van Al Hoceima en Nador werden woensdagavond opnieuw getroffen door een aardbeving met een kracht van 4,1 op de Schaal van Richter.
- Marokko
De bewoners van Nador hebben voor de camera van nieuwswebsite NadorCity gereageerd op de aardbeving van maandagochtend. De beving met een kracht van 6,1 werd op een zestigtal kilometer voor de kust van Marokko gemeten en werd zowel in Marokko als in Spanje gevoeld.
Lees meer
De regio’s van Al Hoceima en Nador werden woensdagavond opnieuw getroffen door een aardbeving met een kracht van 4,1 op de Schaal van Richter.
Bij de aardbeving van maandagochtend in de Middellandse zee tussen Marokko en Spanje zijn in Nador en Al Hoceima vijftien mensen gewond geraakt.
De voorzitter van de Spaanse Unie van Geologen is er zeker van, er gaat binnenkort een zware aardbeving plaatsvinden in Marokko. Bouchta Fallah, Marokkaanse wetenschapper,...
Voor de kust van Al Hoceima, in de Middellandse zee tussen Marokko en Spanje, werd vanochtend een aardbeving van 6,1 op de Schaal van Richter gemeten.
Voor de kust van Nador en Al Hoceima is dinsdagochtend een nieuwe aardbeving met een kracht van 5,8 op de schaal van Richter gemeten.