16 oktober 2020 , 16:30 - Laila Amraoui - Sport
De Belgisch Marokkaanse kickbokser Jamal Ben Saddik wordt de volgende tegenstander van kickbokskampioen Rico Verhoeven.
Het is de derde keer dat Ben Saddik en Verhoeven elkaar treffen. De eerste keer won Ben Saddik, in 2011. Zes jaar later, in 2017 won Verhoeven het duel tussen de twee. Sindsdien doet hij er alles aan om een nieuw gevecht tegen Verhoeven te verkrijgen.
Verhoeven is sinds 2014 wereldkampioen bij kickboksorganisatie Glory. Ben Saddik, won in december 2018 een 8-man zwaargewichttoernooi met een gebroken hand. Begin dit jaar, kort nadat Verhoeven voor de negende keer zijn wereldtitel had verdedigd tegen Badr Hari, tekende Jamal Ben Saddik een contract bij Glory. Hij wilde tegen elke prijs een derde Rico-Badr voor zijn en een tweede kans krijgen op de champions belt.
Waar en wanneer het gevecht plaatsvindt, is nog niet duidelijk. Meer details hierover volgen na Glory 76, zo laat de organisatie weten.
Marokkaanse autoverhuurmarkt gaat ten onder
Dealers in Marokko verkopen bleekwater als luxe cocaïne
Jordaanse spelers weigeren hand Tarik Sektioui na nederlaag op Arab Cup
Forbes over Marokkaanse softpower: "Achraf Hakimi, French Montana, Badr Hari..."
Zweedse scheidsrechter gaat viraal met "Wallah-uitspraak" in finale Marokko-Jordanië
Droomtunnel naar Marokko verandert in economische gevaar voor Spanje
Jordaanse spelers weigeren hand Tarik Sektioui na nederlaag op Arab Cup
Zweedse scheidsrechter gaat viraal met "Wallah-uitspraak" in finale Marokko-Jordanië
Walid Regragui bant clans uit Marokkaans elftal
Algerijnse voetbalfans betalen fortuin voor Afrika Cup in Marokko
Recordpremies voor Afrika Cup in Marokko
Klap voor Marokko: Achraf Hakimi mist start Afrika Cup
"Lamine Yamal heeft een fout gemaakt door Spanje te kiezen en niet Marokko!"
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub