16 oktober 2020 , 16:30 - Laila Amraoui - Sport
De Belgisch Marokkaanse kickbokser Jamal Ben Saddik wordt de volgende tegenstander van kickbokskampioen Rico Verhoeven.
Het is de derde keer dat Ben Saddik en Verhoeven elkaar treffen. De eerste keer won Ben Saddik, in 2011. Zes jaar later, in 2017 won Verhoeven het duel tussen de twee. Sindsdien doet hij er alles aan om een nieuw gevecht tegen Verhoeven te verkrijgen.
Verhoeven is sinds 2014 wereldkampioen bij kickboksorganisatie Glory. Ben Saddik, won in december 2018 een 8-man zwaargewichttoernooi met een gebroken hand. Begin dit jaar, kort nadat Verhoeven voor de negende keer zijn wereldtitel had verdedigd tegen Badr Hari, tekende Jamal Ben Saddik een contract bij Glory. Hij wilde tegen elke prijs een derde Rico-Badr voor zijn en een tweede kans krijgen op de champions belt.
Waar en wanneer het gevecht plaatsvindt, is nog niet duidelijk. Meer details hierover volgen na Glory 76, zo laat de organisatie weten.
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"