30 januari 2023 - 12:00 - Sport
De Marokkaanse international Amine Harit heeft op 17 november 2022 een knieoperatie ondergaan. Hij heeft bemoedigende vooruitgang geboekt in zijn revalidatie en zou aan het eind van het seizoen kunnen terugkeren op het veld van Marseille.
In de Ligue 1 wedstrijd tegen AS Monaco (2-3) scheurde de Marokkaanse middenvelder zijn kruisband. De Atlas Leeuwmoest een operatie ondergaan. Het genezingsproces zou ongeveer zes maanden duren.
Lees ook: Staande ovatie voor geblesseerde Amine Harit
De blessure zette de Marokkaan volledig buitenspel en verhinderde hem om met Marokko deel te nemen aan het WK in Qatar. Op dat toernooi leverden de Atlas Leeuwen een historische prestatie en bereikten voor het eerst de halve finales van een WK.
Lees ook: Amine Harit niet naar WK Qatar door blessure
De 25-jarige speler heeft al grote vooruitgang geboekt. Zin teamgenoot Alexis Sanchez deelde een video op sociale media waarop te zien is hoe Amine Harit aan zijn revalidatie begint en wordt aangemoedigd door de Chileen. Verschillende waarnemers spraken van een mogelijke terugkeer naar de competitie voor het einde van het seizoen. Olympique Marseille stelde geen enkele risico te willen nemen.
Ryanair schrapt digitale instapkaart in Marokko
Tunesië hoopt op verzoening met Marokko
Marokkaanse restauranteigenaar neergeschoten in Frankrijk
Marokkaanse drone doodt Polisario-commandant
Hassan, kapper in België, laat klanten zelf prijs bepalen
"Snake", explosieve duo van Nora Fatehi en Jason Derulo
Hakim Ziyech in impasse bij Galatasaray
37-jarige Nordin Amrabat vindt nieuwe club
Saoedische prins droomt van Lamine Yamal voor Al-Hilal
Moeder Achraf Hakimi, bewaakster van zijn fortuin
Achraf Hakimi spreekt voor het eerst over verkrachtingszaak
Het nieuw salaris van Achraf Hakimi
De ongelofelijke comeback van Mohamed Ihattaren
Kings League in Marokko?