3 januari 2023 - 07:00 - Sport
Toen hij samen met zijn teamgenoten in het Stade Vélodrome verscheen, kreeg de Marokkaanse international Amine Harit een warme ovatie van de fans van Olympique Marseille.
Het was de eerste keer dat de speler naast zijn teamgenoten te zien was sinds hij op 13 november in de wedstrijd tegen AS Monaco (3-2) een knieblessure opliep. Amine Harit verscheen met zijn krukken en hielp de andere teamleden bij de warming-up voor de wedstrijd tegen Toulouse. Die eindigde met een 6-1 overwinning voor Marseille in de Ligue 1.
Lees ook: Amine Harit niet naar WK Qatar door blessure
Toen de Atlas Leeuw op de grote schermen in het stadion werd getoond, gaven de fans van de club hem een staande ovatie, scandeerden zijn naam en toonden hem hun steun. Dit gebaar ontroerde de Marokkaanse speler enorm.
Lees ook: Marokko haalt Belgisch talent om Amine Harit te vervangen
Amine Harit was door bondscoach Walid Regragui opgeroepen voor het WK in Qatar maar kon vanwege zijn blessure alleen als fan het kampioenschap bijwonen.
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat
Van clubloos tot miljoenentransfer: Marokkaanse voetballers op de markt