15 augustus 2024 , 21:20 - Nawel Serdouni - Sport
De Marokkaanse middenvelder Amine Harit wil graag bij Olympique de Marseille blijven, ondanks interesse van verschillende Europese clubs, waaronder Genoa.
Volgens Sky Sport Italia deed de Italiaanse club een aantrekkelijk voorstel om Harit over te nemen, gezien zijn onzekere positie bij Marseille onder coach Roberto De Zerbi.
Lees ook: Amine Harit weigert gouden contract in Rusland
De 27-jarige Marokkaanse international heeft dit aanbod echter afgewezen. Hij geeft er de voorkeur aan om te vechten voor zijn plek in het team van Marseille. L’Équipe meldt dat Harit de wens heeft uitgesproken om in de Ligue 1 te blijven en het vertrouwen van zijn trainer terug te winnen.
Lees ook: Spanningen tussen Amine Harit en Walid Regragui?
Amine Harit heeft nog een contract bij Marseille tot 2027 en is volgens Transfermarkt 15 miljoen euro waard. De Atlas Leeuw lijkt vastbesloten om zijn avontuur in Marseille voort te zetten. Vorig seizoen was Harit een belangrijke speler voor het team, met 44 wedstrijden in alle competities, twee doelpunten en acht assists. Eerder speelde hij voor FC Nantes en Schalke 04.
Nieuwe directe scheepvaartlijn verbindt Marokko met Antwerpen
België: "Marokko is veilig land!"
Marokko zoekt 20 miljard dollar voor gaspijpleiding
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Royal Air Maroc pakt uit met historische vlucht
Marokkaanse automarkt breekt alle records, BYD en Changan scoren hard
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Marokko loot WK-droomgroep, zware start tegen Brazilië
Hakim Ziyech volgt speciaal programma
Koning Mohammed VI transformeert carrière UFC-vechter
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Cristiano Ronaldo verrast moskeebezoekers met water