22 september 2023 - 23:00 - Wereld
Marokkanen woonachtig in België, die tijdens de zomervakantie in Sebta werden gearresteerd wegens drugshandel, zijn onlangs zwaar gestraft door de Spaanse rechtbank.
Eind augustus onderschepte de Spaanse politie vier auto’s afkomstig uit Marokko met aan boord Belgische-Marokkanen. Twee van hen, betrapt met tientallen kilo’s drugs, zijn berecht en veroordeeld door de Spaanse justitie.
Lees ook: Marokkaanse koppels uit België betrapt met 200 kilo hasj in Ceuta
Volgens El Faro de Ceuta vervoerden de twee Belgische burgers van Marokkaanse afkomst grote hoeveelheden hasj. De eerste verdachte werd met 27 kilo hasj verborgen in het dashboard van zijn auto betrapt. Hij werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van drie jaar en een boete van 57.000 euro. De tweede drugskoerier werd met 87 kilo in zijn auto betrap. Hij reisde met zijn gezin. Hij kreeg een gevangenisstraf van drie jaar en zes maanden.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens