4 november 2020 - 15:00 - Wereld
De Belgische Marokkaan Nabil staat terecht voor het verspreiden van kinderporno die in Marokko is gemaakt. De verdachte ontkent de aantijging voor de rechtbank van Charleroi.
Nabil, zelf ook vader, legt uit dat hij de beelden naar twee vrienden had gestuurd om de afschuwelijke situatie van de kinderen in de film te tonen. "Ik zag de video op een Facebook-pagina. De video stuurde ik naar mijn vrienden om te laten zien hoe beschamend de situatie is in Marokko." De verdachte heeft geen strafblad.
Zijn advocaat Vanhollebeke zegt dat de verdachte geen gevaar vormt voor de samenleving. Juist omdat hij geen strafblad heeft. "Hij wilde alleen aantonen wat er gebeurde. Hij besefte niet dat hij een fout beging," aldus de advocaat.
Op 9 november wordt het vonnis bekendgemaakt.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit